Hakkımızda

Hanedan Su Arıtma Merkezi

Su arıtma teknolojisinin her dalında faaliyet gösteren firmamız İzmir’de bulunmaktadır. Hanedan Su Arıtma olarak “Daha Yeni, Daha Tecrübeli” sloganımızla her geçen gün değişen ve gelişen teknolojinin bir parçası olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Yaptığımız AR-GE çalışmaları ve alanında uzman ve sertifikalı personellerimiz ile müşterilerimize daima iyi bir hizmet sunmak için sürekli çalışmaktayız.

Firmamız Evsel ve Endüstriyel alanda su arıtma cihazlarının imalatını, ithalatını, ihracatını, endüstriyel tasarımlarını, yedek parça ve elemanlarının teminini sağlamaktadır.

Prensiplerimiz arasında en önemlisi İnsan Sağlığıdır. Kullandığımız malzemelerin insan sağlığına zarar vermeyeceğinden emin olarak su arıtma cihazlarımızı müşterilerimize sunuyoruz. Hanedan su arıtma olarak verdiğimiz teslim tarihine zamanına uyan ve piyasada ekonomik fiyat politikasını uygulayan güvenilir firma olarak tanınmak gurur kaynağımızdır.

Yükleniyor...